DOVOLENÁ V POHODĚ

Pobyt Antistress Medical - Hotel Krakonoš ***

kufr pdf

Termín:01.11. (Út) - 06.11. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:954446

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 7 720 Kč

Poloha
Hotel Krakonoš Vás uvítá v krásném přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra. Z města se k hotelu dostanete MHD, kabinovou lanovkou. Hotel Krakonoš Vás uvítá v krásném přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra. Z města se k hotelu dostanete MHD, kabinovou lanovkou. Hotel má ideální polohu pro rodinnou rekreaci, firemní školení, pořádání srazů, ozdravných pobytů dětí školního a předškolního věku, k provozování různých sportovních aktivit. Rozmanité okolí láká k výletům, výlety potěší milovníky přírody i historie. Množství lesů v nedalekém okolí uspokojí i Ty nejnáročnější sběratele hub.
Vybavení
V hotelu je k dispozici recepce a informace 24 hodin denně, směnárna, služba buzení telefonem, WIFI internet, hotelové hlídané parkoviště - placené parkoviště, kosmetika, průvodcovské služby - možno zařídit, hotelová bezpečnostní agentura, zajišťování vstupenek na kulturní akce, pořádání školení, seminářů, svatebních hostin, promočních hostin. Možnost zajistit nordic walking a paintball. Hotel Krakonoš nabízí hotelové ubytování s možností kompletní léčebné péče. V hotelu se používá přírodní lehce mineralizovaná voda z vlastního zdroje. Tato mineralizovaná voda je nejen vhodná k pití, ale je využívána i ke koupání a při procedurách ve wellness.
Ubytování
Hotel Krakonoš Vám nabízí 86 pokojů z toho 2 bezbariérové, 5 apartmánů, 18 podkrovních a 61 dvoulůžkových. Všechny pokoje jsou vkusně a útulně zařízeny. S vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, chladnička, vysoušeč vlasů. Bezbariérový přístup - v budově hotelu se nachází výtah, který umožňuje spolu s dispozičním uspořádáním chodeb takřka neomezený bezbariérový přístup. Internet a fax - možnost připojení k internetu (WIFI) a využití faxových služeb. Zabezpečení - ve všech prostorách hotelu včetně pokojů jsou nainstalovány protipožární čidla. Úschova a zabezpečení cenných předmětů je zajištěna v hotelovém trezoru.
Stravování
V rámci pobytu je zahrnuta polopenze. Hotelová kuchyně Vám nabízí výborná česká jídla, včetně různých specialit. Jídla jsou podávána v prostorné restauraci se 110 místy, kterou lze rozšířit o přilehlý salonek až na 170 míst. Druhý salonek disponuje min kapacitou 50 míst. Servírovány jsou jak teplé i studené snídaně formou švédských stolů s bohatým výběrem. Večeře obsahuje výběr ze tří tříchodových menu. Jídelna je nekuřácká. Kromě klasických jídel je hotel schopen zajistit redukční, diabetické, vegetariánské nebo bezlepkové diety. Lobby Bar slouží k odpolednímu a večernímu posezení hostí. Zde se podávají alkoholické i nealkoholické nápoje nonstop. Nápojový lístek obsahuje mimo tradičního českého piva značky Budvar a širokého výběru moravských vín, také mnoho druhů nealkoholických nápojů včetně čajů a káv (za poplatek). V létě je součástí restaurace i příjemná venkovní terasa (kapacita 40 míst) skýtající odpočinek a klid s originálním výhledem do sochařského pohádkového ráje.
Hotely v balíčku
Hotel Krakonoš
Program zájezdu
Balíček obsahuje: volný vstup do bazénu, lékařskou prohlídku, procedury dle prohlídky, např. 1x masáž lávovými kameny, 1x bylinná koupel, 1x masáž s aromatickým olejem, 1x teplý rašelinový zábal, 2x solná jeskyně.
Cena zahrnuje
- Ubytování na 5 nocí - Polopenzi - Volný vstup do bazénu - Lékařskou prohlídku - Procedury dle prohlídky, např. 1x masáž lávovými kameny, 1x bylinná koupel, 1x masáž s aromatickým olejem, 1x teplý rašelinový zábal, 2x solná jeskyně Termíny jsou nahodilé dle sezóny. Pokud máte zájem o jiný termín, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi sestavíme nabídku dle Vašeho požadavku. Všechny zájezdy jsou na vyžádání (po objednávce se ověřuje dostupnost kapacit). - Ubytování v hotelu v den příjezdu možné od 14:00 hod. - Odhlášení z hotelu v den odjezdu do 10:00 hod. UPOZORNĚNÍ: AKTUÁLNÍ INFORMACE K POBYTU V HOTELU KRAKONOŠ - PLATÍ DO ODVOLÁNÍ!! Musíme Vás současně upozornit, že v zájmu zdraví všech hostů i našeho personálu, budeme v případě nařízení VLÁDY ČR, ihned při příjezdu požadovat negativní antigenní test, ne starší než 48 hodin před příjezdem. Bez negativního výsledku testu, nebude možné ubytování poskytnout!!! Jsme si vědomi, že v průběhu letošního roku může dojít k řadě nečekaných změn a zvratů. Pokyny VLÁDY ČR k provozu hotelů, ubytovacích a stravovacích zařízení striktně dodržujeme a o postupu, který nám VLÁDA ČR a Krajská hygienická stanice stanoví, Vás budeme neprodleně informovat.
Cena nezahrnuje
- Dopravu do místa pobytu - Welcome drink (cca 50 Kč) - Příplatek za parkování (cca 100 Kč/den) - Pobytová taxa dle vyhlášky místních úřadů / úhrada na recepci v hotelu

Podobné zájezdy

Pobyt Antistress Medical - Hotel Krakonoš ***

destinace: Česká republika, Jižní Čechy a Šumava, České Budějovice

termín:01.11. (Út) - 06.11. (Ne) 2022 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Pobyt Antistress Medical - Hotel Krakonoš
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Quality Tours s.r.o. IČO: 26122669
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...