Novinky

Pokud nemáte čas zajít k nám do kamenné prodejny, nebo jste nenašli zájezd přímo na našich stránkách, můžete postupovat dle níže uvedených možností.

První možnost je zadání parametrů pro ideální dovolenou přes náš poptávkový e-mail cknona@gmail.com u CA NONA na webových stránkách www.nonatour.cz/kontakty.html:

Podrobnosti poptávkového e-mailu
Cena od:
Země:
Počet osob:
Počet dětí (věk):
Termín:
Délka pobytu:
Strava:
Typ ubytování:
Doprava:
Zvláštní požadavky (wifi zdarma, domácí mazlíčci, možnost plavání s delfíny v moři, šnorchlování, písčitá pláž, vzdálenost ubytování od moře...):
Váš telefon/e-mail:

- tento e-mail má již předvyplněné údaje, které potřebujeme pro vyhledání Vaší dovolené, stačí jen doplnit a odeslat. Zájezd vyhledáme za Vás a vytvoříme jeho rezervaci, zašleme Vám kalkulaci pro výběr z nabídky zájezdů, u vybraného zájezdu vytiskneme fyzickou smlouvu a až poté můžete zájezd zaplatit.

Druhá možnost je telefonická objednávka zájezdu na tel. č. 737103191, kdy požadavky na zájezd společně upřesníme.

Třetí možností je vyhledání zájezdu na stránkách zvolené cestovní kanceláře a rezervace zájezdu přes jejich rezervační systém:
- zde vyplníte pouze nutné údaje a zavoláte k nám do CA NONA na tel. č. 737103191, abychom mohli rezervovaný zájezd v systému převzít a dále administrovat. Tím si zajistíte, že zaplatíte zájezd až po obdržení fyzické smlouvy o koupi zájezdu.

Možnost placení je převodem z účtu přímo cestovní kanceláři, anebo zaplacení v hotovosti v naší agentuře, kde Vám bude předána smlouva o zájezdu, potvrzení o pojištění, všeobecné podmínky a poradenství v oblasti konkrétního zájezdu (bezpečnost na letišti, vystavení palubního lístku, zajištění hlídání letu, parkování u letiště atd.). Tyto služby získáte výhradně při nákupu přes naší cestovní agenturu.
Platba platební kartou není možná.