DOVOLENÁ V POHODĚ

Hotel Protessialos ***

kufr pdf

Termín:21.09. (Čt) - 28.09. (Čt) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:1034434

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 4 990 Kč

Poloha
Skvělá poloha hotelu v těsné blízkosti centra letoviska a přitom jen cca 30 metrů od dlouhé pláže tvořené vulkanickým pískem. Pláž je přirozeně stíněna vzrostlými stromy. Plážové bary nabízejí lehátka a slunečníky za konzumaci v baru. Celá řada taveren, restaurací i rychlých občerstvení (výborný gyros), obchodů s potravinami, suvenýry, pošta, půjčovny kol, motorek i automobilů pár desítek metrů od hotelu.
Vybavení
recepce a stylově vybavené lobby s posezením, venkovní terasy, salonek s krbem, jídelna, kde je podávána snídaně formou bufetu, výtah a Wi-Fi v celém objektu zdarma
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (některé s možností jedné přistýlky)s balkonem s přímým nebo bočním výhledem na moře, vlastním soc. zařízením (SWC, fén), malou lednicí, TV, klimatizací (zdarma).
Stravování
snídaně formou bufetu jsou podávány přímo v jídelně hotelu Protessialos, večeře formou bufetu pak v sesterském hotelu Laodamia 80 m od hotelu Protessialos v krásné restauraci s vnitřní i venkovní částí (terasa).
Pláž
písečná pláž tvořena hrubším vulkanickým pískem s pozvolným vstupem do moře. Pláž je přirozeně chráněna stromy, na pláži je řada barů nabízející slunečníky a lehátka (pouze za útratu v plážovém baru), převlékárny, taverny. Na pláž navazuje park s možností posezení i vyžitím pro malé děti. Nádherně čisté a klidné blankytně modré moře, výhledy na protilehlé ostrovy, plážový servis.. to vše uvítají nejen rodiny s dětmi.

Podobné zájezdy

Hotel Protessialos ***

destinace: Řecko, Centrální Řecko, Nea Anchialos

termín:21.09. (Čt) - 28.09. (Čt) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Hotel Protessialos
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bon Ton, s.r.o. IČO: 25390589
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...