DOVOLENÁ V POHODĚ

Penzion Venus ***

kufr pdf

Termín:14.07. (Čt) - 24.07. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:11 dní, 10 nocí

ID hotelu:728645

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 3 750 Kč

Poloha
Hotel Venus se nachází na poloostrově Kassandra na Chalkidiki přibližně 250 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do vody a 300 m od centra městečka Fourka. Hotel nabízí studia s balkónem a bezplatnou wi-fi ve společných prostorách.
Poloha
Hotel Venus leží 250 m od pláže s pozvolným vstupem do vody a 300 m od nedalekého městečka Fourka, které leží v romantické zátoce uprostřed západního pobřeží výběžku poloostrova Kassandra. Místní dlouhá pláž, z níž lze za příznivých podmínek dohlédnout až na bájný Olymp, je pokryta pískem a oblázky. Vesničky Posidi a Siviri se nachází přibližně 8 km od Fourky. Letiště v Soluni je vzdálené 85 km.
Ubytování
Jedná se o menší hotel v řeckém stylu a rodinného charakteru, který je vzdálen 250 m od dlouhé písečné pláže. Studia pro 2-4 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem. Sociálním zařízením, fénem, wi-fi připojením zdarma, TV s českými programy, klimatizací za poplatek a trezorem za poplatek. V areálu hotelu se nachází venkovní bazén, restaurace a bar s wi-fi připojením zdarma. Výměna povlečení probíhá 1x za pobyt, úklid probíhá každý druhý den. Nedaleko penzionu se nachází neplacené veřejné parkoviště.
Stravování
Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Za příplatek je možné přikoupit večeře nebo polopenze. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.
Pokoje
Nabízíme ubytování ve studiích pro 2-4 osoby. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem s chladničkou, vlastním sociálním zařízením s fénem, trezorem zdarma, klimatizací za poplatek, balkónem a TV s českými programy.
Cena zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatky
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.
Poznámka
Transfery na/z letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.03. 2022. Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech. Parkování u letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.01. 2022 pro klienty, kteří nemají možnost využít transfer na letiště (bydlí dále než 30 km od některého z našich nástupních míst). Taxi na letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.01. 2022 pro klienty kteří bydlí na území města Prahy.

Podobné zájezdy

Penzion Venus ***

destinace: Řecko, Chalkidiki, Fourka

termín:14.07. (Čt) - 24.07. (Ne) 2022 (11 dní, 10 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Penzion Venus
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...