DOVOLENÁ V POHODĚ

Riff Hikkaduwa Hotel *****

kufr pdf

Termín:28.01. (Pá) - 05.02. (So) 2022

změnit termín

Délka pobytu:9 dní, 6 nocí

ID hotelu:988807

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 27 890 Kč

Poloha
Designový hotel Riff Hikkadu
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, střešní restaurace a bar, Lobby bar, Pool bar, Spa centrum, venkovní infinity bazén, úschovna zavazadel, knihovna, business centrum, turistické informace, trezory na recepci, prádelna, směnárna, lékař, půjčovna aut, hlídání dětí, obchůdek s čaji. Stravování: Snídaně, za příplatek polopenze nebo plná penze. Hlavní restaurace: asijská a mezinárodní kuchyně, A la Carte menu, dezerty, káva a čaj, alko a nealko nápoje, Střešní bar a restaurace: A la Carte menu, alko a nealko nápoje a dezerty, Lobby bar: alko a nealko nápoje a koktejly, káva a čaj, Pool bar: saláty, sendviče, koktejly. Pláž: Hotel se nachází přímo na písčité pláži. Sport a zábava: Občasné kulturní programy, živá vystoupení, fitness centrum, kurzy vaření, šnorchlování, potápění, lekce jógy, cykloturistika, pěší turistika, rybaření, vodní sporty na pláži. Spa centrum: lázně, sauna, masáže, parní lázně, ayurvédské procedury.    
Ubytování
Klimatizace, satelitní TV, sedací souprava, minibar, Wi-Fi připojení zdarma, dokovací stanice, varná konvice, balená voda, ceylonský čaj, koupelna se sprchou, WC a toaletními potřebami, terasa nebo balkon s výhledem na moře. Ubytování za příplatek: Superior pokoj - prostornější, velká terasa s výhledem na moře, vana, Design Suite - oddělená obývací část, služby komorníka, kávovar. Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, střešní restaurace a bar, Lobby bar, Pool bar, Spa centrum, venkovní infinity bazén, úschovna zavazadel, knihovna, business centrum, turistické informace, trezory na recepci, prádelna, směnárna, lékař, půjčovna aut, hlídání dětí, obchůdek s čaji. Stravování: Snídaně, za příplatek polopenze nebo plná penze. Hlavní restaurace: asijská a mezinárodní kuchyně, A la Carte menu, dezerty, káva a čaj, alko a nealko nápoje, Střešní bar a restaurace: A la Carte menu, alko a nealko nápoje a dezerty, Lobby bar: alko a nealko nápoje a koktejly, káva a čaj, Pool bar: saláty, sendviče, koktejly. Pláž: Hotel se nachází přímo na písčité pláži. Sport a zábava: Občasné kulturní programy, živá vystoupení, fitness centrum, kurzy vaření, šnorchlování, potápění, lekce jógy, cykloturistika, pěší turistika, rybaření, vodní sporty na pláži. Spa centrum: lázně, sauna, masáže, parní lázně, ayurvédské procedury.    
Stravování
 Snídaně, za příplatek polopenze nebo plná penze. Hlavní restaurace: asijská a mezinárodní kuchyně, A la Carte menu, dezerty, káva a čaj, alko a nealko nápoje, Střešní bar a restaurace: A la Carte menu, alko a nealko nápoje a dezerty, Lobby bar: alko a nealko nápoje a koktejly, káva a čaj, Pool bar: saláty, sendviče, koktejly. Pláž: Hotel se nachází přímo na písčité pláži. Sport a zábava: Občasné kulturní programy, živá vystoupení, fitness centrum, kurzy vaření, šnorchlování, potápění, lekce jógy, cykloturistika, pěší turistika, rybaření, vodní sporty na pláži. Spa centrum: lázně, sauna, masáže, parní lázně, ayurvédské procedury.    
Pláž
Hotel se nachází přímo na písčité pláži. Sport a zábava: Občasné kulturní programy, živá vystoupení, fitness centrum, kurzy vaření, šnorchlování, potápění, lekce jógy, cykloturistika, pěší turistika, rybaření, vodní sporty na pláži. Spa centrum: lázně, sauna, masáže, parní lázně, ayurvédské procedury.    
Sport a zábava
Občasné kulturní programy, živá vystoupení, fitness centrum, kurzy vaření, šnorchlování, potápění, lekce jógy, cykloturistika, pěší turistika, rybaření, vodní sporty na pláži. Spa centrum: lázně, sauna, masáže, parní lázně, ayurvédské procedury.    
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu Srí Lanka:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka.

2.den - přílet na Srí Lanku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Srí Lanka do Prahy (Vídně)

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety na ostrov Srí Lanka každý den, na libovolný počet nocí!!!
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na Srí Lanku, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát na telefonu, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, vízum 1290 Kč.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Podobné zájezdy

Riff Hikkaduwa Hotel *****

destinace: Srí Lanka, Hikkaduwa

termín:28.01. (Pá) - 05.02. (So) 2022 (9 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Riff Hikkaduwa Hotel
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...