DOVOLENÁ V POHODĚ

InsightResort ***

kufr pdf

Termín:11.10. (Út) - 20.10. (Čt) 2022

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 9 nocí

ID hotelu:1007778

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 33 500 Kč

Proč jet na tento zájezd
Srí Lanka má mnoho tváří a mnoho stylů turistiky. Insight Resort Ahangama je tváří autentické Srí Lanky. Malá rybářská vesnice Ahangama a její okolí vám dá možnost potkat se se Srí Lankou, která vás potěší svou otevřeností a vlídností, svou divokou přírodou a zvláštním životním tempem, které vám bude nesmírně sympatické.
Cena zahrnuje
Letenku na trase Praha Kolombo Praha
Transfer z letiště do hotelu a zpět
Ubytování na s polopenzí
Zákonné pojištění CK
Odvod do Garančního fondu
Cena nezahrnuje
Vízum - pomůžeme vyřídit
Zdravotní pojištění, včetně Covidu
Připojištění storna
O hotelu
Nabízíme vám jedinečnou příležitost propojit se s místní komunitou a porozumět kultuře místních lidí prostřednictvím pohodové komunice. Oslovení místních obyvatel a mládeže je myšlenkou podpory přátelství s hosty resortu a zároveň zachování kultury jižní Srí Lanky. Plážový resort "Insight" se snaží nabídnout koncept interaktivní dovolené prostřednictvím nabízených produktů a služeb. Jsme malý hotel s 50 pokoji. Usměvavý a přátelský tým 86 zaměstnanců v insight resortu je vám k dispozici 24 hodin denně. Stay at Insight je řada zážitků.

Proč se resort jmenuje "INSIGHT" ?
Je to proto, že cílem majitelů je poskytnout vám pohled na způsob života na jihu Srí Lanky prostřednictvím interakce s místní komunitou.
Lokalita
Ahangama je vesnice hluboko na jihu Srí Lanky. Malá rybářská komunita známá svými rybolovnými technikami. Insight, letovisko s nádhernou pláží, která cestujícím nabízí útěk od rušného městského života. Doba jízdy na Insight z hlavního mezinárodního letiště Bandaranayke je přibližně 2 hodiny a 19 minut. A z nového mezinárodního letiště Mattala Rajapaksa to také trvá přibližně 1 hodinu a 31 minut.
Popis pokojů
Hotel má několik druhů pokojů, které svou cenou uspokojí i mladé lidi, kteří nemají příliš mnoho peněz. Ale naše ck nenabízí pokoje Budget a Standard, protože jsou velmi prostě vybavené a nemají ani balkon ani terasu. Ovšem na trhu najdete hotel Insight v nabídce několika kanceláří bez udání toho, jaký pokoj je v nabídce. Doporučujeme se zeptat, protože můžete na místě být potom zklamáni.

Pokoje typu DELUXE odpovídají kvalitě 3* hotelu. Mají balkon s výhledem na moře, jejich rozměr je 38 m2 a jsou vybaveny minibarem (obsah za příplatek), sejf, klimatizaci, varnou konvici (káva a čaj), satelitní TV, fén.
Fitness a lázně
Srí Lanka je spojena s ayurvedou a většina hotelů nabízí možnost masáží a terapií. I hotel Insight má malé ayurvedové středisko, kde si můžete užít tradiční relaxační metody. Navíc hotel pořádá svočení jógy a kurzy jógy.

Podobné zájezdy

InsightResort ***

destinace: Srí Lanka, Ahangama

termín:11.10. (Út) - 20.10. (Čt) 2022 (10 dní, 9 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

InsightResort
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Marco Polo International IČO: 00299766
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...