Pohoda na Kostarice - exotický ráj na břehu Karibiku s výletyPoznejte s námi východní pobřeží Kostariky, které, i přes své přírodní krásy a doslova nedotčené pláže Karibského moře, zůstává stále ještě ušetřeno hlavnímu náporu turistů, kteří na Kostariku míří zejména za rušným životem k Pacifiku. Zde na východě na vás naopak čeká klid, pohodářský karibský život a přátelská atmosféra. Kromě odpočinku na proslulých karibských plážích se můžete těšit i na nenáročné výlety do tamních džunglí, deštných pralesů či národních parků. Na plantáži ochutnáme nejkvalitnější kakao, banány či kávu, poplujeme kolem krokodýlů a kajmanů, ale uvidíme i roztomilé opice, tukany či lenochoda. Nahlédneme také do centrální části země, kterou lemují zejména sopky, a uvidíme zemský ráj v podobě nebesky modré řeky Rio Celeste. Po většinu zájezdu budeme ubytováni nedaleko kulturního centra Puerto Viejo, v příjemných bungalovech v karibském stylu a díky polopenzi budeme moci po celou dobu pobytu ochutnávat také místní vyhlášenou kuchyni. Na závěr se ubytujeme v San Jose, díky čemuž budeme mít možnost poznat i tuto pulzující středoamerickou metropoli. Poleťte s námi na dovolenou do opravdového exotického ráje a poznejte ta nejkrásnější místa Kostariky! Garance malé skupiny (8-15 osob). Provází J.Ježek a J.Vinkler.

Poznámka: CK si vyhrazuje právo na úpravu programu z důvodu omezení souvisejících s COVID-19 (např. omezená doba provozu pláž nebo restaurací).

Program zájezdu

1. den:
2. den:
3. den:
4. den:
5. den:
6. den: snídaně, dopoledne přejedeme skrze malebnou hornatou krajinu do BRIBRI/SIXAOLA, kde opět po hranici s PANAMOU absolvujeme dobrodružnou procházku k TAJNÉMU VODOPÁDU, pod kterým se vykoupeme. Dále pokračujeme k hraniční řece RIO SIXAOLA, která je obklopena nekonečnými plantážemi BANÁNŮ. Dle aktuálních podmínek návštěva plantáže či alespoň procházka kolem banánovníků. Návrat na ubytování, večeře.
7. den: snídaně, odpočinkový den s relaxací na pláži, procházkou do PUERTO VIEJO s možností nákupu suvenýrů, pro zájemce lekce surfování či návštěva záchranné stanice plné exotických druhů středoamerických zvířat. Večeře.
8. den: snídaně, odjezd do oblasti LA FORTUNA ukryté přímo pod fascinujícím stratovulkánem ARENAL. Nenáročná procházka a vyhlídky u stejnojmenného jezera, odkud si vychutnáme nádherné výhledy na sopku. Na večer ubytování, večeře.
9. den:
10. den:
11. den: snídaně, dle letového řádu dokončení prohlídky hlavního města, individuální volno, transfer na letiště, odlet do ČR.
12. den: přílet do ČR.

srpen 2021

21.08. - 02.09.21 sobota - čtvrtek
polopenze letecky (Praha)
67 990 Kč
cena za 13 dní (12 nocí)

říjen 2021

30.10. - 10.11.21 sobota - středa
polopenze letecky (Praha)
66 990 Kč
cena za 12 dní (11 nocí)

listopad 2021

22.11. - 03.12.21 pondělí - pátek
polopenze letecky (Praha)
66 990 Kč
cena za 12 dní (11 nocí)

Cena zahrnuje

  • letenka vč. let. tax a poplatků v max. výši 25 000 Kč, transfer z/na letiště, 10x nocleh, 10x snídaně, 9x večeře, výlety včetně veškeré dopravy a vstupů, lodní výlet dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

  • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • 1lůžkový pokoj 8 500 Kč, pojištění léčebných výloh v?zahraničí včetně storna zájezdu do 30 000 Kč za 780?Kč nebo do 80 000 Kč za 1 380 Kč, povinné připojištění na Covid-19 za 2 600 Kč/os