Velký okruh Jižním ThajskemProgram zájezdu

1. den: ODLET Z PRAHY:
2. den: PŘÍLET DO BANGKOKU: Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku. Transfer do hotelu, ubytování.
3. den: POZNÁNÍ BANGKOKU VČETNĚ KRÁLOVSKÉHO PALÁCE: Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne uvidíte královský palác – Grand Palace a zde si prohlédnete chrám Wat Phra Kaeo, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projižďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. V závěru prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata. Příjezd do hotelu.
4. den: PŘELET PHUKET: Snídaně, transfer na letiště a odlet na ostrov Phuket, který je turisty nazýván perlou v Andamanském moři. Transfer do hotelu, ubytování. Volný program.
5. den: OSTROV JAMES BONDI ISLAND : Snídaně. Individuální volno na koupání, opalování, sport či fakultativní výlety. Ostrov Phuket se nachází 900 km jižně od Bangkoku. Jedná se o největší z thajských ostrovů. Můžete obdivovat nádherné, dlouhé písčité pláže s nesčetnými mořskými zátokami. Doporučujeme návštěvu pláže Patong s možností výhodných nákupů, návštěvy trhů, denní a nočních klubů, masážních salónů, barů diskoték. Neměli byste si nechat ujít fakultativní výlet lodí na ostrov Jamese Bonda.
6. den: LODÍ NA OSTROV PHI PHI: Snídaně. Transfer lodí na ostrov Phi Phi. Ubytování je zajištěno v kvalitních bungalovech s příslušenstvím.
7. den: OSTROV PHI PHI: Snídaně. Individuální volno. Phi Phi – skalnaté krasové souostroví, vyčnívající z průzračných vod Andamanského moře. Okouzlí Vás průzračně čistou vodou, plážemi s bílým pískem lemovanými palmovými háji, neuvěřitelně barevným podmořským světem. Doporučujeme fakultativní výlet s koupáním a šnorchlováním včetně oběda kolem okolních ostrovů Koh Phi Phi Lae a Koh Phi Phi Don se zastávkou u nejpopulárnější pláže v Thajsku Maya Bay a na Bambusovém ostrově s jemným bílým pískem.
8. den: LODÍ NA OSTROV KO LANTA: Snídaně. Lodní transfer na ostrov Ko Lanta. Ubytování v resortu, volný program.
9. den: OSTROV KO LANTA: Snídaně. Individuální volno na tomto překrásném ostrově. Rozhodně doporučujeme fakultativní výlet po ostrově s návštěvou národního parku na jižním cípu ostrova, výstup k majáku s nádherným výhledem na okolní ostrůvky. Možnost pozorovat varany skvrnité. Příjezd k tropickému deštnému lesu, procházka džunglí k vodopádu. Oběd na vyhlídce nad východní částí ostrova. Prohlídka starého města Lanta Old Town. Procházka mangrovovými porosty Tung Yee Peng a projížďka motorovou lodí kolem těchto mangrovníků k opicím makakům jávským, kteří tam voně žijí. Návrat zpět do hotelu. Večery na ostrově bývají poklidné, neskutečná hra barev zapadajícího slunce je dobrou kulisou k posezení u sklenky dobrého pití.
10. den: LODÍ NA KRABI: Snídaně. Transfer lodí na Krabi, nádherné a zatím stále ještě poklidné místo, které si svou přírodní krásou nezadá s Phi Phi. Ubytování.
11. den: LETOVISKO KRABI: Snídaně, individuální volno. Krabi se právem považuje za jedno z nejhezčích míst v Thajsku. Překrásné dlouhé pláže s jemným korálovým pískem, lemované palmami nabízejí ideální místo pro romantickou dovolenou. Pestrobarevný podmořský svět s fascinujícími skalními útesy vybízí k potápění či ke šnorchlování. Vynikající možnosti k lodním výletům na některý z mnoha neobydlených ostrůvků v okolí.
12. den: LODÍ NA OSTROV KO SAMUI: Snídaně. Transfer scénickou krajinou šíje Kra do Don Saku, přejezd trajektem na Ko Samui, příjezd do hotelu, ubytování.
13. den: OSTROV KO SAMUI: Snídaně. Pobyt na ostrově, který Vás ohromí svou krásou již při prvním pohledu. Ostrov je lemován překrásnými plážemi s bílým korálovým pískem. Ko Samui je největší z 80 ostrovů souostroví, z nichž většina tvoří národní mořský park Ang Thong, sestávající z neobydlených ostrůvků a panenského korálového moře. Doporučujeme fakultativní výlet včetně oběda s návštěvou chrámu Wat Khunaram, vodopádu Namuang, Magické zahrady, kokosové a sloní farmy.
14. den: SAMUI – BANGKOK – PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Bangkoku. Přesun na mezinárodní letiště, odlet do Prahy.
15. den: PŘÍLET DO PRAHY: Přílet do Prahy.

20.11. - 04.12.21 sobota - sobota
snídaně letecky (Praha)
Sleva 7% 59 990 Kč 55 790 Kč
cena za 15 dní (12 nocí)

Cena zahrnuje

  • leteckou přepravu Praha – Bangkok – Praha s přestupy
  • leteckou přepravu Bangkok – Phuket, Ko Samui – Bangkok
  • letištní poplatky
  • lodní lístky Phuket – Phi Phi, Phi Phi – Ko Lanta, Ko Lanta – Krabi, Don Sak – Ko Samui
  • transfery klimatizovanými minibusy
  • 12x ubytování se snídaní v hotelech 3* a 4* (Bangkok, Phuket, Phi Phi, Ko Lanta, Krabi, Ko Samui)
  • česky mluvícího průvodce (min. 12 osob) a místního průvodce

Cena nezahrnuje

  • fakultativní výlety
  • pojištění léčebných výloh
  • spropitné 20 USD