Moskva - Hotel - poznávací zájezdy Petrohrad-Moskva ***Speciální nabídka: Nechcete si připlácet jednolůžkový pokoj? Zavolejte a najdeme Vám dvojici do pokoje.

Minimální počet účastníků: 6 osob.

Orientační časy letů: Praha Petrohrad 1120 1440
Moskva Praha 1000 1200

Program zájezdu

1. den: dopolední odlet z Prahy, po příletu do Petrohradu sraz na letišti s česky hovořícím průvodcem, transfer do hotelu, ubytování, večeře v hotelu (v ceně). Nocleh v hotelu.
2. den: snídaně, dopoledne – okružní jízda městem – prohlídka nejkrásnějšího města Ruska. Něvský prospekt, Admiralita, památník Petra I. (známý bronzový jezdec) a další památky. Oběd ve městě (v ceně).
3. den: snídaně, dopoledne – prohlídka Petropavlovské pevnosti – katedrála sv. Petra a Pavla s hrobkou Petra Velikého (vstup do chrámu v ceně) a jeho následovníků včetně posledního ruského cara Mikuláše II. s rodinou. Prohlídka hlavního chrámu ruské ortodoxní církve – chrámu sv. Izáka (vstup do chrámu v ceně, vyhlídková věž za příplatek). Oběd ve městě (v ceně).
4. den: snídaně, celodenní výlet do Petrodvorce, prohlídka paláce a parku (vstup do paláce i zahrad v ceně). Fakultativně oběd, odpoledne návrat do Petrohradu, prohlídka Kazaňského chrámu, pěší procházka po Něvském prospektu na večeři ve městě (v ceně). Po večeři individuální volno.
5. den: snídaně, odjezd vlakem SAPSAN do Moskvy (2. třída, 1. třída za příplatek), transfer do hotelu, nocleh.
6. den: snídaně, dopoledne tříhodinová okružní jízda centrem Moskvy (včetně pěší procházky po Rudém náměstí a kolem Kremlu, vstup do Chrámu Krista Spasitele, výjezd do Vrabčích hor – panoramatický výhled na město, okružní jízda podél břehů řeky Moskva, Divadla "Bolšoj Těatr", Tverské ulice, Moskevské university atd.) s česky hovořícím průvodcem, nocleh.
7. den: snídaně, individuální volno, nocleh.
8. den: snídaně, transfer na letiště, odlet do Prahy.

02.07. - 09.07.21 pátek - pátek
snídaně letecky (Praha)
36 990 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
21.07. - 28.07.21 středa - středa
snídaně letecky (Praha)
36 990 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Cena zahrnuje

  • leteckou přepravu Praha – Petrohrad, Moskva – Praha vč. tax a poplatků, transfery, 4x ubytování v hotelu 3* v Petrohradu se snídaní, 2x oběd, 2x večeře, výlety a vstupy dle programu, česky hovořícího průvodce, místní přepravu busem nebo minibusem dle programu, pojištění CK dle zákona č. 159/1999, transfery vlakové nádraží – hotel – letiště v Moskvě, jízdenku 2. třídou na vlak SAPSAN Petrohrad – Moskva, 3x nocleh ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v hotelu*** v Moskvě, 3-hod. prohlídku centra Moskvy s česky hovořícím průvodcem

Cena nezahrnuje

  • fakultativní výlet do Puškina (cena 1 990 Kč/os), prohlídku křižníku Aurora (cca 11 €), turistické vízum do Ruska (2 390 Kč), komplexní cestovní pojištění (180 Kč/os./pobyt)