Nový Zéland v kostce - Fly & DriveProgram zájezdu

1. den: ODLET A LET NA TRASE: Odlet z Prahy do Aucklandu.
3. den: AUCKLAND: Po příletu do Aucklandu půjčení vozu na letišti, ubytování, prohlídka města.
4. den: AUCKLAND: Prohlídka města, návštěva akvária s antarktickou expozicí a kolonií tučňáků, televizní věže Sky Tower či vyhlídkového místa Mt. Eden.
5. den: WAITOMO – ROTORUA: Odjezd přes Hamilton do centra termální činnosti Rotorua s mnoha působivými vřídly a gejzíry. Cestou působivá zastávka na prohlídku jeskyní Waitomo, kde žije unikátní druh světlušek. Den můžeme zakončit stylově v Polynéských lázních. Nocleh v Rotorua.
6. den: ROTORUA – QUEENSTOWN: dopoledne prohlídka údolí termálních pramenů Waimangu, odjezd na letiště, vrácení vozu a přelet do Queenstownu. Po příletu půjčení vozu, ubytování, nocleh.
7. den: QUEENSTOWN: Den v Queenstownu, možnost výběru z pestré nabídky fakultativních výletů. Případně doporučujeme cestu výpravnou krajinou k fjordu Milford Sound nebo Doubtfull Sound s výpravnou plavbou lodí až k samotnému hrdlu Tasmanova moře s fascinující krajinou a s vodopády. Návrat do Queenstownu, nocleh.
8. den: ODLET DO PRAHY: Vrácení vozu, odlet do Prahy s přestupy.
9. den: PŘÍLET DO PRAHY:

01.09. - 30.10.21 středa - sobota
vlastní letecky (Praha)
59 990 Kč
cena za 60 dní (5 nocí)

Cena zahrnuje

  • leteckou přepravu a letištní taxy
  • 5x noc hotel 3* bez snídaně
  • vůz kategorie Economy s plným krytím

Cena nezahrnuje

  • vstupy do národních parků, v textu uvedené doporučené výlety či plavby (pokud není uvedeno jinak)
  • stravování, benzín, mýtné, parkovné, GPS a jiné náklady spjaté s provozem vozu jako contract fee či poplatek za jednosměrný pronájem
  • služby českého průvodce