Adventní sobota v BruggáchJaké aroma pro Vás mají Vánoce? Je to vůně svíček, jehličí nebo cukroví? V Bruggách voní Vánoce po pralinkách a vafli. Nechte se zlákat a oslaďte si s námi adventní čas.

Program: 1. den: Odjezd z ČR v podvečerních hodinách.

2. den: Dopoledne příjezd do města Bruggy, kde nás čeká krátká procházka městem, při které navštívíte historické náměstí Markts pyšnící se barevnými štítovými domy a jedněmi z největších a nejkrásnějších vánočních trhů v Evropě. Dále navštívíte náměstí Burg s bazilikou Svaté krve, která dostala svůj název podle nejposvátnější relikvie, která se uvnitř nachází – ampule, která údajně obsahuje kapky Ježíšovy krve a vody. Dále uvidíte Justiční palác Gerechtshof, gotickou radnici Stadhuis nebo věž 83 metrů vysokou věž Belfried, odkud je nádherný výhled na celé město. Chybět nebude ani návštěva gotického kostela Panny Marie, které ukrývá Michelangelovo sousoší Madony s dítětem. Případní zájemci mohou o osobním volnu navštívit muzeum čokolády, hranolek nebo absolvovat romantickou plavbu po kanálech. Jinak máte několik hodin na procházku trhů, při které najdete jistě nejeden zajímavý a originální vánoční dárek. Doporučujeme zkusit skvělé vánoční belgické vafle a horkou čokoládu. Odjezd do ČR ve cca kolem 19,00.

3. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách

Doprava: autokarem

Nástup / Výstup: Adventní trhy budou organizovány se zohledněním aktuální epidemiologické situace, která může mít vliv na podmínky konání trhů. Program zájezdu tak může být vlivem vládních opatření změněn.

PRAHA - 19:00 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BEROUN - 19:45 ČERPACÍ STANICE OMV
PLZEŇ - 20:30 ZASTÁVKA MHD ČERNICE
ROZVADOV - 21:30 ČERPACÍ STANICE MOL, SVATÁ KATEŘINA
Jednotlivá nástupní místa jsou obsluhována jen v případě obsazení min 6 osobami. Pokud není nástupní místo obsazeno, bude rezervace přeodbavena na nejbližší nástupní místo.

CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ V ZÁVISLOSTI NA NAPLNĚNÍ KAPACIT DANÝCH AUTOBUSŮ. PŘESNÝ ČAS ODJEZDU BUDE URČEN V POKYNECH NA CESTU.

ČAS PŘÍJEZDU JE ORIENTAČNÍ. MŮŽE SE ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DOPRAVNÍ SITUACI A ČAS ODJEZDU Z DESTINACE. PŘÍJEZDY VE VÝŠE UVEDENÝCH ČASECH TEDY NENÍ MOŽNÉ GARANTOVAT.

Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.


listopad 2021

19.11. - 21.11.21 pátek - neděle
vlastní autokarem (Praha)
1 390 Kč
cena za 3 dny (2 noci)
26.11. - 28.11.21 pátek - neděle
vlastní autokarem (Praha)
1 390 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

prosinec 2021

03.12. - 05.12.21 pátek - neděle
vlastní autokarem (Praha)
1 390 Kč
cena za 3 dny (2 noci)
10.12. - 12.12.21 pátek - neděle
vlastní autokarem (Praha)
1 390 Kč
cena za 3 dny (2 noci)
17.12. - 19.12.21 pátek - neděle
vlastní autokarem (Praha)
1 390 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

Cena zahrnuje

  • 1 místo v autobuse
  • 1 zavazadlo, 1 palubní tašku
  • pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy
  • průvodce znalý destinace

Cena nezahrnuje

  • Vstupy do objektů
  • Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
  • Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s (pojištěním storna 30,- Kč / den