Jednodenní lyžování Bad GasteinLyžování patří k zimě jako plavky k létu. Proto si letošní zimu užijeme stylově, a to v jednom z nejlepších středisek v Rakousku patřící pod SKI AMADÉ, tedy pod značku středisek zaručujících nadstandardní kvalitu. Bad Gastein a lyžařské středisko Stubnerkogel vám jistojistě vezme dech! Zážitek nabídne nejen lyžování, ale i jedna z nejkouzelnějších vyhlídek v Alpách.

Program: Odjezd v pozdních nočních hodinách dle nástupního místa. Příjezd do Bad Gastein v ranních hodinách / 07:30 cca. Následuje čas na převlečení a přípravu na celodenní lyžování. Autobus vás vysadí hned u sjezdovek, tedy můžete využít zázemí autobusu i během dne. Sraz u autobusu v 16:30, abyste měli čas si vychutnat horný svařený nápoj. Odjezd autobusu cca 17:00.

O areálu:

Skiareál Stubnerkogel v obci Bad Gastein neslibuje jen dechberoucí 360° panoramatický výhled na okolní horskou krajinou, ale zároveň má pro každého lyžaře něco. Vrcholem je mimořádný, 140 metrů dlouhý visutý most, který ční nad 28 metrů vysokou propastí. Visutý most patří k těm nejvýše položeným v celé Evropě a je zárukou adrenalinu i rozklepaných kolen, a navíc nabízí snový výhled na hory, které horu obklopují. Vyhlídková plošina Glocknerblick leží v bezprostřední blízkosti horní stanice lanovky Stubnerkogelbahn a je opravdu neobyčejná. Jak její jméno napovídá, naskytne se Vám z ní v zimě i v létě snový výhled na Großglockner, nejvyšší horu Rakouska, sahající do výšky 3.798 metrů nad mořem.

Ve skiareálu Schlossalm v obci Bad Hofgastein si na své přijde každý: ať už hledá akci nebo zábavu na funslope či závodění na Skimovie – permanentní závodní trase s videozáznamem. Funslope meří 650 metrů a ve skiareálu Schlossalm pobaví celou rodinu. Najdete na ní spoustu kickers, butter-boxů, tunel i zábavné parkury a spolu se Skimovie patří k oblíbeným atrakcím ve skiareálu Schlossalm. Freerideři, kteří hledají zábavu mimo sjezdovku, rovněž nepřijdou zkrátka. Kromě mnoha freeridových svahů se zde nachází i oficiální lyžařská trasa, bez nebezpečí laviny.

Ta začíná přímo u horní stanice lanové dráhy Kaserebenbahn a vede do lyžařského centra Angertal. Před nástupem na lyžařskou trasu Katstall se, stejně jako ve Sportgasteinu, nachází Freeride Info Base, která sportovcům podá potřebné informace. U náročnějších lyžařů je obzvlášť oblíbená Hohe Scharte Nord – s délkou 10,4 km a převýšením 1.440 výškových metrů je jedním z nejdelších sjezdů ve východní části Alp. Široké sjezdovky a sjezdy zajistí prvotřídní lyžařské potěšení a díky Schlossalmbahn jsou dostupné non-stop a ještě rychleji.
(Zdroj: https://www.skiamade.com/cs/Skiarealy/Gastein/Schlossalm-Stubnerkogel)

Doprava: autokarem

Nástup / Výstup: PRAHA – 23:00 HOD (pátek) PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ

BENEŠOV – 23:45 HOTEL BENICA, ULICE KE STADIONU

TÁBOR – 00:30 ČERPACÍ STANICE BENZINA, ULICE SOBĚSLAVSKÁ

ČESKÉ BUDĚJOVICE – 1:30 PARKOVIŠTĚ U HUSOVY TŘÍDY, PROTI VSTUPU NA VÝSTAVIŠTĚ


ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.


prosinec 2021

18.12.21 so sobota - sobota
vlastní autokarem (Praha)
990 Kč
cena za 1 den

leden 2022

08.01.22 so sobota - sobota
vlastní autokarem (Praha)
990 Kč
cena za 1 den
22.01.22 so sobota - sobota
vlastní autokarem (Praha)
990 Kč
cena za 1 den
29.01.22 so sobota - sobota
vlastní autokarem (Praha)
990 Kč
cena za 1 den

únor 2022

05.02.22 so sobota - sobota
vlastní autokarem (Praha)
990 Kč
cena za 1 den
12.02.22 so sobota - sobota
vlastní autokarem (Praha)
990 Kč
cena za 1 den
26.02.22 so sobota - sobota
vlastní autokarem (Praha)
990 Kč
cena za 1 den

březen 2022

05.03.22 so sobota - sobota
vlastní autokarem (Praha)
990 Kč
cena za 1 den
12.03.22 so sobota - sobota
vlastní autokarem (Praha)
990 Kč
cena za 1 den
19.03.22 so sobota - sobota
vlastní autokarem (Praha)
990 Kč
cena za 1 den

Cena zahrnuje

  • Dopravu z Prahy do lyžařského střediska Bad Gastein - Schlossalm-Stubnerkogel
  • Přepravu jednoho páru lyží, lyžařských bot a holí
  • Služby technického průvodce
  • Teplý nápoj po lyžování zdarma
  • 1 palubní tašku k přepravě

Cena nezahrnuje

  • Cena 1denního skipasu se skupinovou slevou: 58,50 € dospělá osoba, vratnou zálohu na skipas 3,- €, částka za skipas (včetně vratné zálohy) se bude vybírat v autobuse (z důvodu dosažení této ceny. Plná cena skipasu je 60,50 €. Skipas již klient vrací sám)
  • DĚTI ROČNÍKU 2006-2015 platí 20€ a mládež ročníky 2003-2005 platí 30€
  • Cestovní a úrazové pojištění
  • Poplatek za skipas je vybírám průvodcem v autobuse. Mějte nachystanou částku přesně. U průvodce není možné platit kartou. Pokud budete hradit kartou na místě, pak Vám nebude na pokladně poskytnuta skupinová cena